Незабутня пригода в розпалі літа.

Свімран – поки що новий вид спорту для України.
Це мультиспортивна гонка, в якій учасники послідовно долають етапи плавання у відкритій воді та етапи трейлового бігу, які неодноразово чергуються між собою. Особливістю змагань є відсутність транзитних зон; учасники повинні мати із собою все необхідне спорядження від початку і до кінця дистанції.

Оскільки історично свімраннери змагаються у командах, які складаються із двох осіб, а в останні роки все більшої популярності набувають індивідуальні змагання, – планується декілька варіантів проходження дистанцій:

Sprint Solo (чоловіки / жінки)

7 км (сумарно 700 м плавання + 6 км біг). Передбачається 3 етапи плавання та 2 – бігових. Дистанція підходить для тих, хто хоче вперше спробувати, що являє собою свімран. Також може підійти для любителів великої швидкості, але в такому разі дистанція здолається майже непомітно. Досвідченим спортсменам, які вправно вміють плавати та бігати, ми рекомендуємо спробувати себе у форматі Classic.

Classic Solo (чоловіки / жінки)

15 км (сумарно 1850 м плавання + 13 км біг). Передбачається 4 бігових етапи та 4 – плавання.  Зверніть увагу, що один з етапів плавання буде довгим (близько 800 м), тож якщо вирішите брати участь у цьому форматі, маєте вміти впевнено долати таку відстань на воді. Дистанція розрахована на справжніх любителів екстриму та пригод, вправних плавців та бігунів.

Classic Team (чоловіки / жінки / mixed)

Дистанція та сама, що описана вище, але долається в команді (складається  з двох учасників). Команда може бути чоловічою,  жіночою або змішаною (чоловік+жінка). Команда всю дистанцію долає разом (не естафета), відстань між учасниками допускається, але не більше 10 м, за цим будуть пильно слідкувати організатори і волонтери змагань.

Обирайте дистанцію за власним смаком та фізичними можливостями. Запрошуйте друзів на цю неймовірну пригоду! Буде круто, вражень вистачить на всіх!!!

Sprint Solo

Дистанції

Classic Solo + Team

Дистанції